• Свеж
Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со ILIVE ISBW2113B Bluetooth Внатрешен простор на отворено безжични звучници Преносен звучник систем 9VDC DC9V 9.0V Префрлување на електрич
zoom_in

Адаптерот за исправен 9V AC/DC компатибилен со ILIVE ISBW2113B Bluetooth Внатрешен простор на отворено безжични звучници Преносен

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

Подреден нов глобален адаптер 9 V AC / DC компатибилен со ILIVE ISBW2113 B Bluetooth Внатрешен простор на отворено безжични звучници Преносен звучник Систем 9 VDC DC9 V 9.0 V Префрлување на електрична енергија Кабел за кабел за кабел PS wallид полнач за домашни батерии, PSU CECCCROHS 100-240.

Избор на клиенти..