• Свеж
Iiteeology компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, жени сјајни меки силиконски спортови ленти за лента за опсег за Apple Watch Ultra Series 8/7/6/SE/5/4/3/2/1
zoom_in

Iiteeology компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, жени сјајни меки силиконски спортови ленти за

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Затворање на тока. Адаптерите се вградени во групата, безбедно го заклучува вашиот опсег за часовници. Боја : Чиста/Сребрена Големина : 38мм/40мм/41мм Промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината. Нежните чисти 41мм/40мм/38мм сјај i Watch Band Sneaks in Sparkly Glitters Персонализирајте го вашиот часовник поинаков изглед. [Материјал] Бендот за сјај i Watch 41мм не е направен од отров, без миризнување и траен силикон што е пријателски за животната средина. Лесно е да се соберат со раце. Бенд за i Watch Series 8/7/6/SE/5/4 41mm 40mm : одговара на сите серии 8 41mm (издание на 2022), Серија 7 41мм (издание од 2021), Серија 5 40мм (издание за 2019 година) и часовник од 40мм од 4 40мм серија 4 40мм (2018 објавување) сите изданија. Вметнете ја лентата во вашиот часовник и во меѓувреме притискајќи ја сребрената точка во средина на конекторот за да се лизне. Погодно е да се прилагоди должината со повеќе дупки, обезбедувајќи го вашиот часовник во совршено вклопување. Сјајот i Watch Band for Women : Надградените конектори се вградени во сјајниот опсег, никогаш не грижете се за автоматски паѓање.Главните производи се неколку видови на ленти за паметни часовници кои се компатибилни со Apple Watch 49мм 45мм 44мм 42мм 41мм 40мм 38мм. Стереоскопски кренат дизајн на усните на рабовите на овој 38мм/40мм/41мм сјај i Watch опсег. 1 x сјај i Watch Band 38mm 40mm 41mm, со исклучок на часовникот. Се чувствува удобно и флексибилно, без штета на вашата кожа. Лесно е да се исчисти со мека сува хартија или крпа. Исчистете го бендот за жени за жени : Со сјајни сјајни, погодни за какви било прилики, како забави, годишнини, Божиќ, Денот на благодарноста или секојдневно да се носите кога и да правите спорт или работите. Дизајн : . Бенд за i Watch Серија 3/2/1 38mm : Fits Series 3/2/1 38mm Сите изданија (издание за 2017 година). Сјајот i Watch Band 40mm 41mm Clear е водоотпорен и доказ за дамки. Continueе продолжиме да бидеме сериозни, одговорни, претприемнички, иновации, да продолжиме да создаваме повисок квалитет на работа, да обезбедиме долгорочни сеопфатни професионални услуги, да вдишуваме душа во секое дело, да го дадеме дизајнот на животот. Класична тока : Не'рѓосувачки челик полиран сребрен затворач, голема цврстина, не е лесен за кршење. Со сјајни сјајни, погодни за какви било прилики како забави, годишнини, Божиќ, Денот на благодарноста или секојдневно носење секогаш кога правите спорт или работите. Се чувствува удобно и флексибилно, без штета на вашата кожа. [Материјал] Бендот за сјај i Watch 41мм не е направен од отров, без миризнување и траен силикон што е пријателски за животната средина. Серија 1 Серија 2 Серија 3 Серија 4 Серија 5 Серија 6 Серија 6 Серија 7 Серија на зглобовите е водоотпорен и доказ за дамки. Погодно за големина на зглобовите од 5,5 - 8,2 инчи. Сјајот i Watch Band for Women : Надградените конектори се вградени во сјајниот опсег, никогаш не грижете се за автоматски паѓање.

Избор на клиенти..