• Свеж
Целосна приватност лајт 2-насочен анти-сјај анти-список филтер за заштита на филтрирање на филмот, компатибилен со Uperfect X Lapdock
zoom_in

Целосна приватност лајт 2-насочен анти-сјај анти-список филтер за заштита на филтрирање на филмот, компатибилен со Uperfect

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за Uperfect X Lapdock (14). Помага во заштитата на доверливите податоци со стеснување на аголот на гледање на 30 степени од која било страна на екранот кога мониторот е во ориентација на пејзажот. Матната површина помага во намалувањето на сјајот предизвикан од амбиенталниот лајт. Напредни врски за поддршка на силиконски лепило цврсто на површината на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x uperfect x lapdock (14) Заштитник на екранот и комплет за примена. Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за Uperfect X Lapdock (14). Помага во заштитата на доверливите податоци со стеснување на аголот на гледање на 30 степени од која било страна на екранот кога мониторот е во ориентација на пејзажот. Матната површина помага во намалувањето на сјајот предизвикан од амбиенталниот лајт. Напредни врски за поддршка на силиконски лепило цврсто на површината на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x uperfect x lapdock (14) Заштитник на екранот и комплет за примена. Целосна приватност лајт за Uperfect X Lapdock (14) е двонасочен заштитник за приватност кој помага во заштитата на чувствителните информации од пржените очи со стеснување на аголот на гледање, така што екранот е видлив само за поединците директно пред екранот. Ова се постигнува преку вградената микро-полудовна технологија што го црта екранот под агол од 30 степени од која било страна на осветлениот дисплеј без замаглување или искривување на сликата. Целосната приватност Лајт цврсто се придржува на екранот со својата напредна силиконска лепила за поддршка на лепило нуди исклучителна матна површина што го намалува сјајот од амбиенталната светлина. Пакетот вклучува заштитник на екранот за приватност за Uperfect X Lapdock (14) и комплет за апликации.

Избор на клиенти..