• Свеж
Geerpres 2104-1 Seaway Галванизирана челична овална корпа, 12 должина x 17 ширина x 13 висина, 26 QT капацитет
zoom_in

Geerpres 2104-1 Seaway Галванизирана челична овална корпа, 12 должина x 17 ширина x 13 висина, 26 QT капацитет

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Овална форма, засилен раб. Каулината се склопува рамно на раб. Хоризонтални ребра, вградени. Дополнителна четка, просторија полесно да се носи рачно носење. Дипломи 2, 4 и 6 нивоа на галон. Овална форма, засилен раб. Каулината се склопува рамно на раб. Хоризонтални ребра, вградени. Дополнителна четка, просторија полесно да се носи рачно носење. Дипломи 2, 4 и 6 нивоа на галон. Овална, целата метална корпа. Хоризонтални ребра за додадена јачина и мерна погодност. Овална форма : Дополнителна просторија за четка, полесно да се носи рачно. Засилен раб : Максимално абење. Каулините набори рамни на раб : Дополнителна заштита од носење на вештачки. Хоризонтални ребра : зголемена јачина, удобен водич за мерење. Нечистотија : Лесно за складирање без тркачи. Дипломи 2, 4 и 6 нивоа на галон : За леснотија на решенија за мешање. Материјал : 0,024 Мил галванизиран челик. 1/4 "Засилување на раб од челична жица. Пајак (шасија) : Електроиран метал. 26 QT капацитет. Мерки 12" должина од 17 "ширина од 13" висина.

Избор на клиенти..