• Свеж
[UL наведен] Omnihil 8 стапки долг AC/DC адаптер компатибилен со Akai Professional MPK225 MPK249 MPK261 Полнач за напојување на тастатура
zoom_in

[UL наведен] Omnihil 8 стапки долг AC/DC адаптер компатибилен со Akai Professional MPK225 MPK249 MPK261 Полнач за напојување

DEN 175.36

Стока
check Достапно.

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - UL наведен -8 стапало вкупна должина на кабелот. Сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 5 години бесплатна гаранција. Делови кои не се OEM на трети страни. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - UL наведен -8 стапало вкупна должина на кабелот. Сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 5 години бесплатна гаранција. Делови кои не се OEM на трети страни. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz - UL Наведен - 8 Вкупна должина на кабелот / сите производи се тестираат за да ја надминат / исполнат стандардната спецификација / OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Over Current Заштита на излез. SCP : Заштита на излез на краток спој) / Бесплатна испорака за враќање / 5 години бесплатна гаранција / 3-ти партиски адаптер не OEM делови.

Избор на клиенти..