• Свеж
Лолаа орев орев завртка на вкрстено крст со палење на чекан вграден орев за кревети столици мебел m6
zoom_in

Лолаа орев орев завртка на вкрстено крст со палење на чекан вграден орев за кревети столици мебел m6

DEN 555.20

Стока
check Достапно.

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. - Погодно е да го изберете посакуваниот сет за завртки. All сите ореви и завртки се организираат и се ставаат во канти за складирање со делители. Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба. - лесно да се идентификуваат. ✔ Секоја орев е обележана со соодветната големина. - Погодно е да го изберете посакуваниот сет за завртки. All сите ореви и завртки се организираат и се ставаат во канти за складирање со делители. Текстура на третман на дрвокрадци за третман/вистинска Qualitiessstrenge Grade Level 4.

Избор на клиенти..