• Свеж
Ограничување на кожен зглоб на сино ниво на средно ниво
zoom_in

Ограничување на кожен зглоб на сино ниво на средно ниво

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Сино ниво на кожен зглоб на зглобот на средно ниво. Овие се одлични манжетни на средно ниво со малку стил за нив. Згора на тоа, тие се направени за удобност, како и за функција. Манжетните се изработени од сина и црна кожа. Секоја манжетна безбедно се прицврстува на вашиот партнер со употреба на тока - ова исто така го прави лесно прилагодлив за удобност. Манжетните доаѓаат со О-прстен прикачен на Д-прстен за лесно поврзување со вашата друга опрема за ропство. Мерења : Одговара на зглобовите помеѓу 8 и 11 инчи во обем, 2 инчи во ширинаматеријал : кожа, металколор : блузспецијално ракување : Пакување : вакуум запечатен.

Избор на клиенти..