• Свеж
1/4 x 20 месинг најлон Вметнете заклучување/стоп/Nyloc ореви 1/4-20 Орев за прицврстувач на хардвер на орев, поставен RV2914S
zoom_in

1/4 x 20 месинг најлон Вметнете заклучување/стоп/Nyloc ореви 1/4-20 Орев за прицврстувач на хардвер на орев, поставен RV2914S

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Создавањето конкретен список на неговите употреби би било близу до невозможно, бидејќи секогаш смета дека е дел од новооснованата машина, апарати, мебел или опрема. Познато е дека е составена од челична легура за да се спречи 'рѓа и да остане како нова.

Избор на клиенти..