• Свеж
Мини големина на косата за затегнување на косата за жени, електрична анти-скала за зацрвстување на косата со LED дисплеј, преносна јонска четка за коса за патување, п?
zoom_in

Мини големина на косата за затегнување на косата за жени, електрична анти-скала за зацрвстување на косата со LED дисплеј, преносна

DEN 988.80

Стока
check Достапно.

? 【Напредна функција за греење на MCH】 Напредниот систем за греење на MCH обезбедува брза загревање во 60 -тите години, обезбедува конзистентна оптимална температура, десет пати побрзо од традиционалните затегнувачи на рамно железо. Заштедете повеќе од 35% време! Направете го тоа полесно да ви помогнеме со вашиот дневен стил на коса. ? 【Негативна јонска технологија? 140 ° C/285 ° F : темна боја или обоена коса; ? 160 ° C/320 ° F : нормална и малку кадрава коса; ? 180 ° C/355 ° F- 200 ° C/390 ° F : кадрава, густа и брановидна коса. Ви даваат мазна коса во стил на салон секој ден, каде било. ? 【Нашата внимателна услуга】 24-часовна онлајн услуга за вас! Само се надевам дека ќе ви донесе задоволно искуство за купување. Што чекате? Без двоумење и набавете ја нашата вечноста на вечноста за зацрвстување на чешел!. ? 【Напредна функција за греење на MCH】 Напредниот систем за греење на MCH обезбедува брза загревање во 60 -тите години, обезбедува конзистентна оптимална температура, десет пати побрзо од традиционалните затегнувачи на рамно железо. Заштедете повеќе од 35% време! Направете го тоа полесно да ви помогнеме со вашиот дневен стил на коса. ? 【Негативна јонска технологија? 140 ° C/285 ° F : темна боја или обоена коса; ? 160 ° C/320 ° F : нормална и малку кадрава коса; ? 180 ° C/355 ° F- 200 ° C/390 ° F : кадрава, густа и брановидна коса. Ви даваат мазна коса во стил на салон секој ден, каде било. ? 【Нашата внимателна услуга】 24-часовна онлајн услуга за вас! Само се надевам дека ќе ви донесе задоволно искуство за купување. Што чекате? Без двоумење и набавете ја нашата вечноста на вечноста за зацрвстување на чешел!.

Избор на клиенти..