• Свеж
Полици на кабинетот Кабилок 6 парчиња за партиција за облека за поделба бесплатно полици за сива библиотека сепаратор полици организатор слоевит удар гардероба ка
zoom_in

Полици на кабинетот Кабилок 6 парчиња за партиција за облека за поделба бесплатно полици за сива библиотека сепаратор полици

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Стр. Цврст сепаратор на организатор : За организирање плакари и полица за книги и така натаму. Поделник на полица : Лесен за инсталирање и прилагодување на просторот за оддели. ПП материјал, издржлив, клип-монтажа, едноставен и практичен. Едноставно, лизнете го делителот над полиците на плакарот за да создадете индивидуални прегради. Чувајте предмети во ред, лесно да се најдат. Стр. Цврст сепаратор на организатор : За организирање плакари и полица за книги и така натаму. Поделник на полица : Лесен за инсталирање и прилагодување на просторот за оддели. ПП материјал, издржлив, клип-монтажа, едноставен и практичен. Едноставно, лизнете го делителот над полиците на плакарот за да создадете индивидуални прегради. Чувајте предмети во ред, лесно да се најдат. Список на пакети 2 X Карактеристики на делителот на полицата- Материјал : стр. - ПП материјал, издржлив, клип-монтажа, едноставен и практичен. - За организирање плакари и полица за книги и така натаму. - Чувајте предмети во ред, лесно може да се најдат. - Боја : сива. - Едноставно лизгајте го делител над полиците на плакарот за да создадете индивидуални прегради. - Големина : околу 27,5x25.5x1.2cm. - Лесно за инсталирање и прилагодување на просторот за одделение. Поделување на полиците за опис на стоки Донесете организација, простор за складирање и уреден стил во вашиот дом со оваа решетка за складирање. Дозволете ви да го организирате тесниот простор ефикасно.

Избор на клиенти..