• Свеж
Организатор за полици за бања Blmiede туш кади складирање кујна решетката со трајно транспарентно лепило без дупчење од не'рѓосувачки челик одводнувач
zoom_in

Организатор за полици за бања Blmiede туш кади складирање кујна решетката со трајно транспарентно лепило без дупчење од не'рѓосувачки

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Исцедете брзо : Вентилираниот и шуплив дизајн на решетката за туширање го прави водата да се исцеди и ги одржува вашите производи за бања суви и чисти. Идеално за складирање на миење на телото, гел за туширање, шампон, чешел, итн. Прилагодливите куки се наменети за висечки крпа, четка. Одржување на вашите дневни производи за бања чисти. Идеален дополнителен простор за складирање за вашата бања, тоалет, тоалетот и кујната. Нема потреба да вежбате, лесен за инсталирање : нема потреба да вежбате, нема оштетување на идот. Само раскинете го филмот и залепете го на идот. Силните лепила обезбедуваат силен капацитет за носење на оптоварување. Залепете го лепилото на мазни тврди површини. Ве молиме, не лепете лепило на насликани wallsидови или позадини, бидејќи ќе ги соблече бојата или позадините. Материјал од Rustproof : Организаторот на аголниот туш кади е изработен од челик, - и издржлив со години на употреба. Декорирајте ја вашата бања совршено во исто време. Исцедете брзо : Вентилираниот и шуплив дизајн на решетката за туширање го прави водата да се исцеди и ги одржува вашите производи за бања суви и чисти. Идеално за складирање на миење на телото, гел за туширање, шампон, чешел, итн. Прилагодливите куки се наменети за висечки крпа, четка. Одржување на вашите дневни производи за бања чисти. Идеален дополнителен простор за складирање за вашата бања, тоалет, тоалетот и кујната. Нема потреба да вежбате, лесен за инсталирање : нема потреба да вежбате, нема оштетување на идот. Само раскинете го филмот и залепете го на идот. Силните лепила обезбедуваат силен капацитет за носење на оптоварување. Залепете го лепилото на мазни тврди површини. Ве молиме, не лепете лепило на насликани wallsидови или позадини, бидејќи ќе ги соблече бојата или позадините. Материјал од Rustproof : Организаторот на аголниот туш кади е изработен од челик, - и издржлив со години на употреба. Декорирајте ја вашата бања совршено во исто време. Организатор за полици за бања, туш кади складирање кујна решетката со трајно транспарентно лепило без дупчење од не'рѓосувачки челик одводнувач за садови за садови : железо + вискозиза : 30x22x4.5cmpackage Содржина : 1x полица за бања.

Избор на клиенти..