• Свеж
Работна маса од не'рѓосувачки челик со 2 полици со тркачи | Табела за метални комунални услуги | Комерцијална и станбена табела за комунални услуги за НСФ
zoom_in

Работна маса од не'рѓосувачки челик со 2 полици со тркачи | Табела за метални комунални услуги | Комерцијална и станбена табела

DEN 649.60

Стока
check Достапно.

Вклучената долната полица обезбедува дополнителен простор за складирање.Оваа табела со мулти-намена на индустриски квалитетен квалитет од не'рѓосувачки челик со тркачи е одлична за различни комерцијални и станбени апликации, како што се комерцијални кујни, гаражи, лаборатории, простории за перење, итн. Оваа работна табела од не'рѓосувачки челик има капацитет на оптоварување од 580 фунти кога е рамномерно дистрибуирана. Упатства за склопување и сè што ви треба е вклучено. Од кои две се висина на заклучување : 35 " + 3" Кастери NSF сертифицирани цврсти и лесни за поставување на тешка должност.

Избор на клиенти..