• Свеж
КАЛОРИ Гроздобер Декор Гроздобер Декор 15 парчиња Бисер Шарм За Нокти Легура Кристално Срце Налепници За Нокти Кристал Украси ЗА Нокти ЗА Жени Самостојни Маникир И?
zoom_in

КАЛОРИ Гроздобер Декор Гроздобер Декор 15 парчиња Бисер Шарм За Нокти Легура Кристално Срце Налепници За Нокти Кристал Украси

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Направете ги вашите нокти повеќе блескави и шармантни, полесно да постигнете различни дизајни на уметност за нокти, може да искра и гламур на вашите занаети шарм на срцеви нокти. Исто така, може да бидат одлични и значајни подароци за вашето семејство и пријатели кои ноктите украси срцето ноктите шарм. Исклучителните декори за нокти ќе ги задоволат вашите големи и разновидни потреби ЗА САМОСТОЈНИ нокти, подобро ќе ги покажат вашите идеи и креативност шарм на срцеви нокти. Исчистете ја површината на ноктите, измијте го основниот лак и ставете го на ноктите со лепак, лесно може да се нанесе на природни и вештачки нокти срцев шарм на ноктите. Погоден за занаети, уметност за нокти, облека, чевли, накит, венчаница, книги, високи потпетици и повеќе привлечност на срцевите нокти. Опис 15 парчиња Бисерен Накит За Нокти Циркон Бисер Шарм За Нокти Украси За Уметност Од Мониста Карактеристики-Материјал : легура На Цинк, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Циркон - Боја : Избрана Боја.- Големина : 2. 3Х0. 9Х0. 5 СМ. Пакет Вклучувајќи 15x декори за нокти.

Избор на клиенти..