• Свеж
Petaflop 5x7 сет на рамки за слики од 2, двострани стаклени фото рамки 5 на 7, рустикална дрвена рамка за дисплеј за таблети за биро, светло сива
zoom_in

Petaflop 5x7 сет на рамки за слики од 2, двострани стаклени фото рамки 5 на 7, рустикална дрвена рамка за дисплеј за таблети

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Двострана дисплеј : Со две HD стакло, рамките за слики 5x7 ви овозможуваат да прикажувате фотографии на предната и задната страна. Одлично за заштита на фотографиите од нула и прашина додека ги прикажувате и нив. Sleek and Minimalist : Различни од традиционалната рамка за фотографии, Rustic 5x7 рамки прикажани со уникатен дизајн без рамка во облик на U, едноставен и елегантен, навистина ја зголеми фотографијата. Лесно за склопување : Извадете го стаклениот капак, ставете печатење од 5 до 7 инчи помеѓу 2 чаши, а потоа вметнете ги во слотот на дрвената основа. Рамките 4x6 се лесни за промена на фотографиите. Разновидна употреба : Рамката од 5 x 7 со уникатен двостран дизајн ви овозможува да ја видите од обете страни, одлично за вашите фотографии, како и менија, флаер, примерок на растенија, сечење хартија и приказ на бројот на табелата. Дизајн со неутрална боја на дрво, рамката 5x7 ќе оди со кој било декор. Плус, тоа е одличен подарок за членовите на семејството и пријателите на родендени, свадби, Денот на благодарноста, Божиќ и други специјални прилики.

Избор на клиенти..