• Свеж
OperitACX 12 парчиња држач за клип за хартија метална биро за мрежи за врзивно средство за клип на држач за хартија за хартија за хартија, држач за држачи за мрежи за харт?
zoom_in

OperitACX 12 парчиња држач за клип за хартија метална биро за мрежи за врзивно средство за клип на држач за хартија за хартија

DEN 364.64

Стока
check Достапно.

Контејнер за хартија за биро за биро- дизајн на метална мрежа, и овие држачи за хартија за хартија може за држење на игла, завртки, клип за хартија и клипови за врзивно средство. Држачи за клипови за хартија- ✅ Изградба на метална мрежа : Карактеристики на хартиени клипови со едноставен и елегантен индустриски изглед со градежништво со цврст метал и практична функционалност. Држач за хартија за хартија за дома- Овие држачи за складирање на биро се погодни за складирање на патеки, клипови за хартија, завртки, врзивни клипови, нокти. Држач за метални мрежи за хартија за биро- држачот за складирање исто така може да чува клипови за хартија, патеки, врзивно средство, игла, завртки, нокти. Држач за складирање на хартиени клипови за биро- Организатор за клип за мрежни мрежи Контејнер метал држач за хартија за хартија за хартија, овие контејнери за складирање на хартиени клипови се изработени од врвен железен материјал, издржлив за вашето трајно користење на искуство. Држач за складирање. Држач за складирање. Список на пакети 12 X Карактеристики на држачи за хартија за клипки -боја : црни шарени клипови за хартија -Материјал : држач за клипови со метална мрежа за хартија за биро -големина : 9.00x9.00x4.00cm/3.54x3.54x1 метал држач за клип. -Послед дизајнот, што го прави поудобно за складирање на мали канцелариски материјали и канцелариски материјали држач за складирање на клип за врзивно средство. -Се е елегантен начин да се чуваат клипови за хартија или други мали канцелариски најважни, кориснички, кади за молив за дизајн на мрежа. - Клипови за хартија за складирање, клипови за врзување, бришење, завртки и други мали предмети, корисни и одлични држачи за хартија за хартија за мрежи. -Тоа е изработено од врвен материјал, издржлив и безбеден, одличен и одличен, кој служи за држач за клип за хартија за временска маса. -Добор помошник за да ви помогне да организирате мали предмети на вашата работна површина. Погоден за употреба во домови, канцеларии, училишта и други места држач за складирање на хартија. Сопствениците на складирање се многу практични за употреба, исто така може да бидат држач. може да биде за употреба на бирото.

Избор на клиенти..