• Свеж
Апрес гел за Нокти - Х Природен Квадрат Кратка Кутија Со Совети &засилувач; Продолжете Гел Пакет | Вклучете 500 Гел-Х Совети &засилувач; 15мл Продолжете Гел Златно Шише |
zoom_in

Апрес гел за Нокти - Х Природен Квадрат Кратка Кутија Со Совети &засилувач; Продолжете Гел Пакет | Вклучете 500 Гел-Х Совети

DEN 703.68

Стока
check Достапно.

Пакет 1 Прошири гел 15 мл + 1 кутија совети. Големини на совети од 0 до 9-вкупно 10 големини. Секоја кутија има 50 совети за секоја големина. *** Постојат 50 * 10 = 500 совети и тоа празно место на кутијата со совети. Тоа празно место е број 00. Стил : Природна Форма : Квадратна Должина : Кратка. Кутија Совети : подгответе се да ги доживеете советите што ја револуционизираа индустријата. Една кутија вклучува 50 парчиња од 10 големини, вкупно 500 парчиња. Сите наши совети за Гел-Х се внимателно обликувани од нашата патентирана формула за мек гел за да обезбедат најудобни и лесни подобрувања на ноктите на пазарот. Исто толку лесен за употреба колку што е лесен за носење, нашите совети За Гел-Х се нанесуваат со Нашиот Гел За Продолжување На Апрес и можат да обезбедат 4+ недели убави, силни екстензии на ноктите. Изработен од мек гел, Гелот-Х може брзо да се натопи со ацетон, намалувајќи ги опасностите од преполнување или штетни хемикалии. Прошири Гел : ова е формулата на која е изградено семејството Апрес. Нашиот Гел За Проширување на потписот е клучот за се што е поврзано со системот Гел-Х. Оваа револуционерна формула за мек гел се користи за да помогне во лепењето на нашите екстензии На гел-Х на природниот нокт. Кога се применува правилно, нашиот Гел за Продолжување дава и сила и флексибилност, додека го олеснува создавањето убави, долготрајни нокти кои исто така лесно се впиваат и отстрануваат. Ако сакате да знаете за Што се Работи Апрес, пробајте шише Гел За Продолжување и видете на што ја изградивме целата наша колекција.

Избор на клиенти..