• Свеж
Kemimoto Motorcicyle Swingarm Bag Bagt Mount Mount Comptible со SS1250 Sportster S 1250 RH1250 2021 2022 2023, црно
zoom_in

Kemimoto Motorcicyle Swingarm Bag Bagt Mount Mount Comptible со SS1250 Sportster S 1250 RH1250 2021 2022 2023, црно

DEN 639.84

Стока
check Достапно.

【Подигнете ја положбата на вртењето за да ја подобрите функцијата за носење оптоварување】 Комплетот за монтирање на заградата за торбички на кемимото, може да собере 6 см над основата на вртењето, држејќи ја торбата со вртење од земја. 【Шупливиот дизајн, подобрување на ефектот за фиксирање】 Во средината и на дното на држачот за торбички за вртење, има дупки за уметнички образец и дупки за заклучување на завртки за да ви помогне подобро да ја поправите торбата со мотоцикли со ленти, така што мотоциклот има ефект на апсорбирање на шок-апсорбирање За време на возењето. Треба да ја закачите заградата за торбички за вртење на вашиот шминка, а потоа да ја затегнете со предвидените завртки за да ја завршите инсталацијата. 【Шупливиот дизајн, подобрување на ефектот за фиксирање】 Во средината и на дното на држачот за торбички за вртење, има дупки за уметнички образец и дупки за заклучување на завртки за да ви помогне подобро да ја поправите торбата со мотоцикли со ленти, така што мотоциклот има ефект на апсорбирање на шок-апсорбирање За време на возењето. Уникатната и кул надворешност во форма на ајкула обезбедува одлична декорација за вашиот Sportster S 1250! (Белешка : Не е вклучена торба за вртење). Значи, не мора да се грижите за острите рабови на заградата и да ја измешате торбата. 【Лесно за инсталирање и лесен за ракување】 Комплетот за монтирање на држачи за торбички за вртење само треба две завртки, без дупчење, така што не треба да се грижите за потребата да ја уништите торбата. 【Подигнете ја положбата на вртењето за да ја подобрите функцијата за носење оптоварување】 Комплетот за монтирање на заградата за торбички на кемимото, може да собере 6 см над основата на вртењето, држејќи ја торбата со вртење од земја. Треба да ја закачите заградата за торбички за вртење на вашиот шминка, а потоа да ја затегнете со предвидените завртки за да ја завршите инсталацијата. Така, можете да висат поголема торба за вртење од монтирање на вреќата за вртење, што додава дополнително складирање на вртењето. 【Висококвалитетен материјал, издржлив】 Kemimoto усвојува висококвалитетен метален материјал, а работ на заградата за торбичка за вртење се обработува, што ги прави да стојат посилни и потрајни. Уникатниот дизајн не е само исклучителна изработка, туку може да ја намали загубата, со што ќе се зголеми услужниот век на вашата торба.【Прилагодено за Sportster S 1250】 Kemimoto Swingarm Bag Bagt Mount Mount Comptible со SS1250 Sportster S 1250 RH1250 2021-2023. Така, можете да висат поголема торба за вртење од монтирање на вреќата за вртење, што додава дополнително складирање на вртењето. Значи, не мора да се грижите за острите рабови на заградата и да ја измешате торбата. Уникатната и кул надворешност во форма на ајкула обезбедува одлична декорација за вашиот Sportster S 1250! (Белешка : Не е вклучена торба за вртење). Уникатниот дизајн не е само исклучителна изработка, туку може да ја намали загубата, со што ќе се зголеми услужниот век на вашата торба.

Избор на клиенти..