• Свеж
Дрворез 3/4 Дебела Бреза Иверица Плоштад 8 Инчи
zoom_in

Дрворез 3/4 Дебела Бреза Иверица Плоштад 8 Инчи

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Направено од Иверица Од Бреза. Исечете со цпу машина за точност и прецизност. 3/4" Дебелина. Нема Детали За Работ. Произведено во САД. Производот што го користиме е висококвалитетен производ Од Бреза од Одделение на кабинетот. Брезата е направена со многу шипки бреза наизменично во правец на зрно низ целиот лист. Иверица од бреза се произведува повеќе од 100 години на ист начин. Производот е неверојатно силен и издржлив, како и униформа низ целиот лист. Овој материјал ќе го сечеме со цпу машина која користи ротирачки бит за да го пресече материјалот. Цпу машината е исклучително прецизна, исто како и нашите ласери со кои сечеме за да ја произведеме нашата потенка залиха на материјали. Цпу машината не го остава материјалот толку чист од исечениот раб како ласерот. Силно препорачуваме лесно брусење на работ на производот за најдобри резултати.

Избор на клиенти..