• Свеж
Маска за лице на вратот, мажи жени, лесна бандана рајска маска за шамија на шал, балаклава, лента за глава, обвивка за глава, облека за глава
zoom_in

Маска за лице на вратот, мажи жени, лесна бандана рајска маска за шамија на шал, балаклава, лента за глава, обвивка за глава,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Микрофибер. Увезени. Преклопено затворање. Миење на рацете. Беспрекорни и без зашиени рабови за да ја иритираат вашата кожа. 【Заштита на Сонце УВ и испуштање на прашина】 : Во топли денови, гејтер маскира ја гуши влагата побрзо и брзо се исуши, заштитувајќи ве да не бидете изложени на штетните зраци на сонцето. Во студените денови, тоа е дополнителен слој на топлина за ушите, носот, устата, главата, раката и вратот. 【Големина и мултифукција】 : Природна должина и ширина е : 18,5 x 9,8 инчи, високиот обем на истегнување е околу 20,5-24,5 инчи. Постојат повеќе од 12 различни начини да се облече оваа маска за лице за дишење на вратот. Совршено е да се носи како обвивка за глава, шал на лице, балаклава, половина поклопец на лицето, гравче, лента за глава или шал бандана. Правејќи го вашиот живот моден и шарен!. 【Применливи прилики】 : Беспрекорни бандани за лице можат да се користат во разни спортски и активности на отворено за мажи, жени и тинејџери. Погодно за трчање, пешачење, мотоциклирање, риболов, лов, одење, јога, гаврани и музички фестивали итн. Мора да се спакуваат суштински и добар избор за какви било прилики. 【Пакет】 : 6pcs/9pcs череп маска за лице во вкупно. Зависи која серија ќе ја изберете.

Избор на клиенти..