• Свеж
Хитачи 6686028 Circlip, Piston Pin THB-260PF Заменски дел
zoom_in

Хитачи 6686028 Circlip, Piston Pin THB-260PF Заменски дел

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT. Исти одлични алатки, со само ново име. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Хитачи 6686028 Circlip, Piston Pin THB-260 PF Дел за замена. Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT. Исти одлични алатки, со само ново име. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Хитачи 6686028 Circlip, Piston Pin THB-260 PF Дел за замена.

Избор на клиенти..