• Свеж
Голден Стејт уметност, 8,5х11 фото рамка со МАТ за 4 2x6 слики со фотографии со фотографии, вклучува вистинско стакло и лента за назад, направете добри подароци, црно
zoom_in

Голден Стејт уметност, 8,5х11 фото рамка со МАТ за 4 2x6 слики со фотографии со фотографии, вклучува вистинско стакло и лента

DEN 313.44

Стока
check Достапно.

Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете. Квалитетни производи на одлични услуги е причината зошто сите од уметници до сопствени рамки до фотографи имаа доверба во своите уметнички дела со нашите производи повеќе од една деценија. Персонализирајте ги вашите уметнички дела и украсете го вашиот дом!. Нова рамка за фото штанд со бело душек и вистинско стакло. Големина на надворешната рамка : 9x12 инчи. Може да прикаже 4 ленти за фото штанд со 4,6 или фотографија од 8,5x11 без МАТ. Со 2 закачалки во задниот дел за вертикални и хоризонтални опции за виси и штанд за да се прикаже табела. Совршено е да ги прикажете сликите на вашиот штанд со фотографии од кој било настан. Нова рамка за фото штанд со бело душек и вистинско стакло. Големина на надворешната рамка : 9x12 инчи. Може да прикаже 4 ленти за фото штанд со 4,6 или фотографија од 8,5x11 без МАТ. Со 2 закачалки во задниот дел за вертикални и хоризонтални опции за виси и штанд за да се прикаже табела. Совршено е да ги прикажете сликите на вашиот штанд со фотографии од кој било настан. Само поставете ги вашите прекрасни и среќни моменти на овие креативни рамки за фото -штанд и тие се исто така добар избор за личен или годишен подарок. Пакетот вклучува рамка со вистинско стакло. Бојата на рамката е црна. Во задниот дел има 2 закачалки за вертикални и хоризонтални висини опции и штанд за лента за приказ на табелата.

Избор на клиенти..