• Свеж
2 парчиња M8*45mm Ален завртка Внатрешен шестоаголник Клучен со целосна нишка за лангирање на завртката за завртки за завртки 12,9 одделение јаглероден челик тип975
zoom_in

2 парчиња M8*45mm Ален завртка Внатрешен шестоаголник Клучен со целосна нишка за лангирање на завртката за завртки за завртки

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Број на модел : BGQ7 TW0 B98 Q1298 BY1. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Број на модел : BGQ7 TW0 B98 Q1298 BY1. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Дијаметар на конец * Специфики за должина на навој : Број на модел : BGQ7 TW0 B98 Q1298 BY1 DIY Снабдувања : Дрво работење Наведување : Ништо Оригин : Кина на копно.

Избор на клиенти..