• Свеж
5д дијамантски вез монети монети лилјани во вода, боење дијамантски сликарство крст бод мозаик, дијамантски занаетчиски занаети за занаети -вежба за вежбање 60х80см
zoom_in

5д дијамантски вез монети монети лилјани во вода, боење дијамантски сликарство крст бод мозаик, дијамантски занаетчиски занаети

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

- Завршениот проект може да се чува повеќе од 10 години, совршен за украсување на вашата дневна соба или спална соба. Дијаманти за супер искра - Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи. - 5д DIY дијамантски сликарство може да се користи за украсување на семејната соба, да се направи животот похармоничен. Погледнете ја бојата на дијамантот, наредена по редослед на кодирање. Чекори за производство на сликарство за сликање на дијаманти : 1. Образовна природа на DIY - едноставна DIY на 5Д комплети за сликање на дијаманти, погоден за деца и возрасни. Willе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. Според соодветниот код за боја, залепете го дијамантот на соодветното платно. И тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. Образовна природа на DIY - едноставна DIY на 5Д комплети за сликање на дијаманти, погоден за деца и возрасни. 5Д дијамант е високо чиста платно за печатење, нетоксично, водоотпорно, задебелување, дури и текстура, заштитена со животната средина, мека и не е лесна за склоп. Ставете го дијамантското сликарство во канцеларија или соба и направете ја куќата повеќе пенлива и пријатна. Долгорочно зачувување - комплетот за сликарство од 5Д дијаманти може да се зачува многу години без натопување и инсолизирање. Стилски wallиден декор и подарок - 5 D дијамантски сликарство може да се користи како декорација. Отворете го полето и проверете ги специјалните алатки за Diamond Draw. Комплетите за сликање со дијаманти се посветли и пореални од дијамантите од смола. Долгорочно зачувување - комплетот за сликарство од 5Д дијаманти може да се зачува многу години без натопување и инсолизирање. Ставете го дијамантското сликарство во канцеларија или соба и направете ја куќата повеќе пенлива и пријатна. Совршено украсете ја вашата соба. Еколошко лепило и еколошко платно - лепило за лепење на топло топење на животната средина има силен вискозност, а не лесно да се испадне.Дијаманти за супер искра - Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи. И тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. Нанесете соодветна количина на лепило со дијаманти на пенкалото, залепете го соодветниот дијамант. Комплетите за сликање со дијаманти од 5Д можат да го намалат стресот, да доживеат чувство на достигнување, да ја зголемат самодовербата, да развиваат издржливост. Најпопуларната декорација на DIY, постарите и децата се соодветни. 5Д дијамант е високо чиста платно за печатење, нетоксично, водоотпорно, задебелување, дури и текстура, заштитена со животната средина, мека и не е лесна за склоп. Комплетите за сликање со дијаманти од 5Д можат да го намалат стресот, да доживеат чувство на достигнување, да ја зголемат самодовербата, да развиваат издржливост. Еколошко лепило и еколошко платно - лепило за лепење на топло топење на животната средина има силен вискозност, а не лесно да се испадне. Стилски wallиден декор и подарок - 5 D дијамантски сликарство може да се користи како декорација. Комплетите за сликање со дијаманти се посветли и пореални од дијамантите од смола. Совршено украсете ја вашата соба.

Избор на клиенти..