• Свеж
Магнетниот клип на азида „глувче во кекс“
zoom_in

Магнетниот клип на азида „глувче во кекс“

DEN 481.60

Стока
check Достапно.

Силен изложен магнет. Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот. Се одликува со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Овозможува едноставно зафаќање и виси на лесни предмети. Силен изложен магнет. Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот. Се одликува со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Овозможува едноставно зафаќање и виси на лесни предмети.

Избор на клиенти..