• Свеж
АОПРИ Тиара &засилувач; Круна За Жени Девојки Матурска Кралица Појас Сребрена Дијадема За Жени Принцеза Круна Кристал Среќни Домашни Додатоци
zoom_in

АОПРИ Тиара &засилувач; Круна За Жени Девојки Матурска Кралица Појас Сребрена Дијадема За Жени Принцеза Круна Кристал Среќни

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Стоиме на она што го продаваме. Ве молиме да ги споделите со нас ако матурска кралица тиара појас подароци е смачкана во транзит, ние ќе рефундирање на вашите пари или да ви испрати замена веднаш. роденденски украси за жени. Мамо роденденски подароци од ќерка Изработена Од флексибилен метал, Должина од 5,5 инчи и прилагодлива ширина, роденденска дијадема одговара за повеќето димензии на главата. Тежината е 1,4 МЛ. Матурска кралица појас е 60 во должина, 4 во ширина. Најдобри роденденски украси за жени. Класичен Дизајн направете ја оваа принцеза круна и роденден девојка појас погоден за сите стилови на коса. Вградени кристали среќен роденден тиара ви овозможи пенливи како ѕвезда во партијата. Најдобар подарок за роденденски додатоци за жени, дама, девојка, мајка, ќерка, сопруга, сестра, тетка, баба и пријателка. АОПРИ Тиара И Круна За Жени Девојки Матурска Кралица Појас Сребрена Дијадема За Жени Принцеза Круна Кристал Среќни Додатоци За Враќање Дома.

Избор на клиенти..