• Свеж
Адаптер за чувари на гарнир со гума од 4 парчиња.
zoom_in

Адаптер за чувари на гарнир со гума од 4 парчиња.

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Главна цел : Адаптерите за прицврстувачи на приклучокот ги спречуваат шините на рамка да стискаат заварувања, свиткување или гребење, особено кога се користат со монтирани приклучоци за автомобили. Гумен материјал : Овие влошки за приклучоци се изработени од траен гумен материјал со добра еластичност и отпорност на абење, максимално лежиште на оптоварување од 3 тони. Цврст дизајн : Овие адаптери за приклучоци на Jackек се цврсто дизајнирани, можат цврсто да го држат автомобилот додека е доволно мек за да се спротивстави на притисокот на штандот на Jackек. Добра компатибилност : Овој адаптер за чувари на џек се вклопува во повеќето приклучоци и возила, работи со монтирани приклучоци и е особено компатибилен за Торин Биг Црвен T43002. 4 парчиња во 1 сет : вклучително и 4pcs склопени адаптери за приклучоци, компактна структура, разумна големина, доволна количина за лесна употреба и замена. Главна цел : Адаптерите за прицврстувачи на приклучокот ги спречуваат шините на рамка да стискаат заварувања, свиткување или гребење, особено кога се користат со монтирани приклучоци за автомобили. Гумен материјал : Овие влошки за приклучоци се изработени од траен гумен материјал со добра еластичност и отпорност на абење, максимално лежиште на оптоварување од 3 тони. Цврст дизајн : Овие адаптери за приклучоци на Jackек се цврсто дизајнирани, можат цврсто да го држат автомобилот додека е доволно мек за да се спротивстави на притисокот на штандот на Jackек. Добра компатибилност : Овој адаптер за чувари на џек се вклопува во повеќето приклучоци и возила, работи со монтирани приклучоци и е особено компатибилен за Торин Биг Црвен T43002. 4 парчиња во 1 сет : вклучително и 4pcs склопени адаптери за приклучоци, компактна структура, разумна големина, доволна количина за лесна употреба и замена. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за адаптер за приклучоци на приклучокот : Гума Големина на производот : приближно. 63 x 50 x 44mm / 2,5 x 2 x 1.7in Применлив автомобил : Универзален СИТЕ МОДЕЛИ Список на пакети : 4 x адаптер за подлога за приклучок Забелешка : 1. Рачно мерење, грешка во големината 2. Ве молиме, потврдете ја големината на приклучокот пред да купите, не купувајте погрешен.

Item Type:
Jack Pad Adapter
Material:
Rubber
Product Size:
Approx. 63 x 50 x 44mm / 2.5 x 2 x 1.7in
Applicable Car:
Universal all models
Package List:
4 x Jack Pad Adapter:
Note:
1. Manual measurement, size error:
2. Please confirm the size of the jack before purchasing, do not buy the wrong one:

Избор на клиенти..