• Свеж
Nuobesty 12 пара стапала за отпечатоци од подот, шарени деца чевли налепници за стапала на налепници за канцелариски училишта во градинка во училница wallидни скали за да
zoom_in

Nuobesty 12 пара стапала за отпечатоци од подот, шарени деца чевли налепници за стапала на налепници за канцелариски училишта

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

??? налепница за подот во училницата -отпечатоци од подот, шарени деца чевли налепници на налепници за када за канцелариски училишни градинки во училницата wallидни скали за да ги водат упатствата, изработени од високо -одделение ПВЦ материјали, практични и трајни за ластичка употреба. ??? Налепници за шарени стапала - Налепници за стапало на налепници за подот ПВЦ стапала Декларации Градинарска подот Декала Инсталацијата е едноставна, лесна за лепење и лесна за отстранување, многу практично. ??? Детски декорации за стапало - овие слатки налепници за стапало за подот се изработени од ПВЦ материјал со добар отпор на вода, не е лесно да се избледи или да се скрши, може да се примени за некое време; налепницата шармантна и интересна, убави украси за создавање самовила Атмосфера за деца. ??? налепници за стапало на чевли - овие деца налепници за социјално растојание се самолепливи, можат директно да се залепат на најчистите мазни површини; Цртаните изрази на лицето ја прават налепницата шармантна и интересна, можете да направите добар аранжман за привлекување деца. Декларации за стапало на бебето - некој стил на прикажување и врати, облечете ја вашата училница, создадете награди, украсете за забави и многу повеќе! Исечени акценти совршени за центри, шкафчиња и многу повеќе. Опис на отпечатоци од подот, шарени деца чевли налепници за стапало налепници за када за канцелариски училишни градинки во училница wallидни скали за да ги водат упатствата Карактеристики- материјал : ПВЦ;- Боја : како што е прикажано .;- Големина : 12x6cm.

Избор на клиенти..