• Свеж
Машки Кошули За Вежбање Кошули За Мажи Машка Гвајабера Кубанска Кошула Ленени Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови На Летни Плажи
zoom_in

Машки Кошули За Вежбање Кошули За Мажи Машка Гвајабера Кубанска Кошула Ленени Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови На

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека. Увезени. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека.Суво, Перење, Машинско Перење / Миење Раце Во Ладна Вода. Закачете Суво И Ниско Железо Доколку Е Потребно.Секој Проблем Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ќе Добиете Најдобро Решение. Сите отпечатоци од цвеќиња додаваат тропска привлечност на оваа секојдневна кошула на плажа и ја прават оваа кошула со копчиња да се избере за секоја пригода.Бидејќи материјалот ќе биде малку намален по миењето, ако претпочитате лабаво вклопување нарачајте една големина нагоре од големината на ознаката. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Совршен за пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Оваа кошула со памучно копче не само што е удобна,туку е и едноставна за перење.Упатствата за лесна нега се како што следува : Рачно Перење / Миење Во Машина Ладно,Закачете Суво,ниско железо доколку е потребно. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Овие деловни секојдневни кошули со кратки ракави за мажи стилски тенки кошули може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чино и фармерки. За НАС : нашиот Бренд За Машка Облека кој е посветен да им обезбеди на нашите клиенти најиновативен и најквалитетен производ. Видовите облека што ги вклучивме вклучуваат Маица, Џемпер, Блејзер, Костум, Кошула, Пуловери, Дуксер И Дуксер, Спортски Шорцеви, стилови на кои можете да помислите се наоѓаат во нашата продавница. Нашата цел е да ви донесеме подобро и практично искуство за купување.

Избор на клиенти..