• Свеж
Заштитно Куќиште За Патување Во Амазон Поттикне-Најтенко Најлесно Сликарство Стп Кожна Обвивка Со Функција За Автоматско Будење При Спиење, Црвена Тула
zoom_in

Заштитно Куќиште За Патување Во Амазон Поттикне-Најтенко Најлесно Сликарство Стп Кожна Обвивка Со Функција За Автоматско Будење

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На Поттикне е-читачи, вклучувајќи Поттикне Хартија, Поттикне Оаза, Поттикне Патување, Поттикне Основни, и многу повеќе. Можете да верувате дека ќе обезбеди совршено вклопување за вашиот Уред За Поттикнување, без оглед на моделот што го поседувате. ●Целосна Заштита На Покриеноста : Заштитете го Вашиот Поттикне од гребнатини, прашина и секојдневно абење со овој издржлив случај. Обезбедува целосна заштита на покриеноста, вклучувајќи ги предната, задната и страните на Вашето Поттикнување, чувајќи го безбедно од случајни испакнатини и гребнатини. ●Лесен Пристап до Одликите● : куќиштето е дизајнирано со прецизни исечоци и копчиња што реагираат, овозможувајќи лесен пристап до сите карактеристики На Поттикнување, вклучувајќи копчиња, порти и вградено светло (доколку е применливо). Можете да го користите Вашиот Поттикне без отстранување на случајот, што го прави удобен и лесен за користење. €Тенок И Лесен Дизајн Q : овој случај додава минимален рефус на Вашиот Поттикне, одржувајќи го својот тенок профил и лесен дизајн. Нема да ве оптовари или да додаде непотребно големо количество на вашиот уред, што ќе го направи совршен за читање во движење. ●Висококвалитетни Материјали● : Изработен од висококвалитетни материјали, овој случај Поттикне е изграден да трае. Обезбедува сигурна заштита за Вашиот Поттикне, осигурувајќи дека останува во одлична состојба во годините што доаѓаат. Плус, елегантниот и стилски дизајн додава допир на елеганција на вашиот уред, што го прави совршен додаток за секој модел На Поттикне. ? Материјал : Изработен од висококвалитетни, издржливи материјали за да обезбеди максимална заштита за вашиот Уред За Поттикнување. ?Тежина : лесен и тенок дизајн, додавајќи минимален волумен на вашиот Уред За Поттикнување, што го олеснува носењето и држењето. ?● Лесна Инсталација : Дизајнирана За лесна инсталација и отстранување, што ви овозможува брзо и без напор да ја облечете или соблечете кутијата За Поттикнување по потреба. ?● Заштита : Обезбедува целосна заштита од 360 степени од гребнатини, прашина и секојдневно абење, помагајќи да го одржите вашиот Уред За Поттикнување безбеден и во беспрекорна состојба. ? Компатибилност : Дизајниран да одговара на сите модели На Поттикне е-читачи и таблети, вклучувајќи Поттикне Хартија, Поттикне Оаза, Поттикне Патување, Поттикне Основни, И Поттикне Оган таблети. ? Димензии : Дизајниран за совршено да одговара на вашиот Уред За Поттикнување со прецизни исечоци за лесен пристап до копчињата, портите и карактеристиките. (Ве молиме погледнете го описот на производот за специфични димензии) забелешка : ве Молиме осигурајте се дека го избирате точниот модел на Вашиот Уред За Поттикнување при купување на кутијата За Поттикнување за да обезбедите компатибилност и оптимално вклопување. Секогаш повикувајте се на деталите и спецификациите на производот за точни информации за случајот Поттикне и неговата компатибилност со вашиот специфичен Модел Поттикне.

Избор на клиенти..