• Свеж
Домашен кабел за ременски ремени Type-C Pro-240W USB-C до USB-C 8FT ултра-силен кабел за полнење со кожен каиш компатибилен со MacBook Pro, MacBook Pro 13 M1/ M2, Air 13 M1, Surface GO 3
zoom_in

Домашен кабел за ременски ремени Type-C Pro-240W USB-C до USB-C 8FT ултра-силен кабел за полнење со кожен каиш компатибилен

DEN 559.84

Стока
check Достапно.

Направени за USB-C/ Type-C уреди : Наполнете го Samsung Galaxy S22/ S22+/ S22 Ultra/ S21/ S21+/ S21 Ultra; Samsung Galaxy Z Flip 4/ Fold 4; Galaxy A/M серија; Google Pixel 7/7 Pro; Microsoft Surface Go 3/2, Dell XPS, Google Pixelbook и многу повеќе. Брзо полнење со голема брзина : Поддржува испорака на електрична енергија (PD) до 100 W за моќно, брзо полнење. Едноставно, спарете се со PD, овозможено wallид-полнач да го отклучите најбрзото полнење досега. Погодност за совпаѓање : Вградениот индикатор за LED светло лесно ви овозможува да знаете кога вашиот уред се полни, додека интегрираната оригинална кожа лента го одржува вашиот кабел од 8 метри уреден и без заплет. Ултра-силен : Трајлив најлон плетенка кабел со армирана структура направена со влакно Du Pont Kevlar за неспоредлива јачина. Дизајнот на олеснување на вирусот O-Flex на конекторот Апсорбира 2x поголем стрес отколку редовното олеснување на вирусот. Неговиот 10,000+ свиок* животен век го прави 6x посилен од стандардните кабли за полнење. Ограничена гаранција за Lifetime : Ограничената гаранција за живот ќе опфати каков било дефект во материјалите или изработката под услови за нормална употреба, онолку долго колку што клиентот го поседува кабелот - погледнете на веб -страницата на производителот за целосни услови и услови.

Избор на клиенти..