• Свеж
SovoyOntee Womens Tankini Bathing Suitts Twome Control Control Sweats Sud Conture Ruched Top со дното на бикини
zoom_in

SovoyOntee Womens Tankini Bathing Suitts Twome Control Control Sweats Sud Conture Ruched Top со дното на бикини

DEN 495.84

Стока
check Достапно.

86%полиамид+14%еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Две парчиња костуми за капење Танкини вклучуваат врвен резервоар и дното на бикини. Црниот врв на Танкини со вратот на лажичката, прилагодливите ленти, отстранлив градник за притискање. Контрола на стомакот, костими за капење, високи половини со високи половини, бикини од бикини. Костимите за капење на женските танкини се изработени од мека и удобна ткаенина, добра дишење и издржлива. Сексипичката за капење Танкини е погодна за спорт, тропски одмори, лето, плажа и базен, меден месец. Две парчиња костуми за капење Танкини вклучуваат врвен резервоар и дното на бикини. Црниот врв на Танкини со вратот на лажичката, прилагодливите ленти, отстранлив градник за притискање. Контрола на стомакот, костими за капење, високи половини со високи половини, бикини од бикини. Костимите за капење на женските танкини се изработени од мека и удобна ткаенина, издржлива. Сексипичката за капење Танкини е погодна за спорт, тропски одмори, лето, плажа и базен, меден месец.

Избор на клиенти..