• Свеж
Меки Траш, 12-инчен звучник со напојување со 12 инчи 1300, црна,
zoom_in

Меки Траш, 12-инчен звучник со напојување со 12 инчи 1300, црна,

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

1300 W Ултра ефикасен засилувач на класа-Д. Вграден-како-резервоар за да ја освои секоја свирка додека е лесна за лесно вчитување. Возачи со високи перформанси. Директни влезови и излези. Полски поставете го или користете го како монитор на подот. Опремено со 4 рачки за лесно вчитување.

Избор на клиенти..