• Свеж
КЛАЈОР Глас37 Пејачи Гласовен Лек, Лек За Болки Во Грлото 37, Сезонски 37 Лек За Настинка - Сите Природни Вокални Засилувачи, Лек за Болки во Грлото, Лек За Настинка. Пак?
zoom_in

КЛАЈОР Глас37 Пејачи Гласовен Лек, Лек За Болки Во Грлото 37, Сезонски 37 Лек За Настинка - Сите Природни Вокални Засилувачи,

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Шише 1-ПОДОБРЕТЕ ГО ВОКАЛОТ : Целосно подобрете ги вашите вокални функции со оваа формула За пробив На Клајор Гласот37. Ослободете се од тој груб, расипан или груб звучен глас со ова чисто и природно формулирано решение. Шише 2-БРЗО ОЛЕСНУВАЊЕ НА НАСТИНКАТА : познато е Дека Сезонскиот 37 Од Клајор ги ублажува настинките брзо и ефикасно. Неговата формула за брзо дејствување го прави совршен за вокалниот професионалец, помагајќи да се заштити вашиот глас од влијанието на соевите на болеста. Шише 3-ОЛЕСНУВАЊЕ НА БОЛКИ во ГРЛОТО : Зборувајте лесно, непречено и удобно! Спреј за брзо олеснување на грлото Од Клајор ќе ја ублажи болката и непријатноста во грлото и брзо ќе го намали воспалението и ќе ја олесни болката при голтање. ВОКАЛИСТИ ВО КАРИЕРАТА : дали пеете, дејствувате или зборувате? Ова е решението за вас! Пејачи, јавни говорници, оратори, театарски изведувачи и актери во голема мера ќе имаат корист од брзото олеснување без негативно влијание врз нивниот глас. ПРИРОДА во ШИШЕ : овој обичен лек за настинка е без алкохол. Таа е базирана на вегетаријанци, вклучувајќи Билка Од Redинацеа, Црвен Корен, Зелен Чај, Бозел, Мајчина Душица, Црвена Детелина, Ѓумбир и многу повеќе. Уживајте во најздравите и најдобрите на природата. 3 ШИШИЊА 3 ЛЕКОВИ 3 РЕШЕНИЈА како професионалци во индустријата за пеење, ние ги разбираме предизвиците со кои се соочуваат вокалните изведувачи додека пеат или зборуваат. Само најчистата природа ќе ги смири и одржува вашите вокални акорди да работат на највисоко ниво што можат. ГЛАСОВНИ37 ПРИДОБИВКИ Подобрете ја вашата резонанца, опсег и тембр и спречете го напрегањето на гласот Елиминирајте ги Или намалете ги гласните проблеми, засипнатоста и сувата кашлица Помагаат во расчистување и спречување на флегма за време на пеење Или говори Зајакнување и заштита на вашиот глас за Време На тековната употреба Смирете ги вашите затегнати, болни и уморни гласни жици Вратете ја и освежете ја вашата гласна јасност Подмачкајте И навлажнете го гласот Ги Намалува и спречува ВОКАЛНИТЕ предизвици СЕЗОНА37 ПРИДОБИВКИ ЧУВАЈТЕ ГО ГЛАСОТ ПОДМАЧКАН додека лекувате ладен ефикасен спреј, брзите резултати го штитат гласот од Вирус на болест ја зачувуваат гласната јасност ја одржуваат вашата резонанца, опсег И тембр од сезонски соеви на глас помагаат да се спречи Флегма за време на пеење Или говори Придобивки Од грлото37 Брзо олеснување за болки во грлото смирување На Уморно и болки во грлото ублажување на болката При голтање Пеење И зборување со удобност И Самодоверба Елиминирање Или намалување на гласните проблеми, ЗАСИПНАТОСТ И СУВОСТ КАШЛИЦАТА ПОМАГА ВО РАСЧИСТУВАЊЕ И СПРЕЧУВАЊЕ на флегма за време на пеење или говори го штити грлото за Да овозможи Континуирано пеење и вокална употреба вратете ја и освежете ја вашата вокална јасност.

Избор на клиенти..