• Свеж
Адаптер за мотиви 1102
zoom_in

Адаптер за мотиви 1102

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Димензии на пакетот : 20,2 H x 5,4 L x 16,6 W (сантиметри). Ги олеснува работните места со сопирачките. Тежина на пакет : 0,138 килограми. Земја на потекло : Соединетите држави. Адаптерот со дијаметар од 1 3/16 "Надворешно навој адаптер за моќност Крвајер одговара на американските возила од крајот на 30 -тите до средината на 60 -тите години.

Избор на клиенти..