• Свеж
Мајки продавница за домашни кучиња за кучиња за мали кучиња
zoom_in

Мајки продавница за домашни кучиња за кучиња за мали кучиња

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

★ Материјал : акрилик, вклучен пакет : 1 парчиња џемпер за кучиња за домашни миленици. ★ Супер мека и удобна модна кошула за вашето слатко куче, направете го вашето слатко срце повеќе слатко и шармантно. ★ Ефектот на деконтаминација на нафта е многу очигледен. Долго време миењето не е деформирано. ★ Трајни, удобни, доволно топло, лесни за носење и чистење. ★ Пријателски навестување : Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте го Мајки Продавница. Doе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Се надевам дека имате одлично искуство во шопинг со Мајки Продавница ,. ★ Материјал : акрилик, вклучен пакет : 1 парчиња џемпер за кучиња за домашни миленици. ★ Супер мека и удобна модна кошула за вашето слатко куче, направете го вашето слатко срце повеќе слатко и шармантно. ★ Ефектот на деконтаминација на нафта е многу очигледен. Долго време миењето не е деформирано. ★ Трајни, удобни, доволно топло, лесни за носење и чистење. ★ Пријателски навестување : Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте го Мајки Продавница. Doе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Се надевам дека имате одлично искуство во шопинг со Мајки Продавница ,. Вклучен пакет : 1 парчиња метеж за џемпер за домашни миленици Детали за големината : XS : вратот 18 см градите 28 см задниот дел од 22 см : вратот 22 см градите 33 см задниот дел од 29 см М : врат 27см градите 40 см задниот дел од 33 см.

Избор на клиенти..