• Свеж
N/A Електричен загреан трепки за загревање на трепките за долготрајно, екстремно заштитени електрични трепки за очите на трепките за клип-алатки за шминка за шминка
zoom_in

N/A Електричен загреан трепки за загревање на трепките за долготрајно, екстремно заштитени електрични трепки за очите на трепките

DEN 1230.40

Стока
check Достапно.

Загрејте се за 40 секунди, долготрајно виткање. Силиконската глава се загрева, не ја оштетува кожата и трепките, брзината на греење е побрза, а областа за греење е поширока. Дизајнот на кривината глава подобро одговара на трепките, а ефектот на виткање е подобар. Траење на батеријата, батеријата може да се замени во кое било време и каде било за континуирана употреба. Мала големина и лесен за носење. Загревајте се за 40 секунди, долготрајно виткање. Силиконската глава се загрева, не ја оштетува кожата и трепките, брзината на загревање е побрза, а областа за греење е пошироко. Дизајнот на заоблената глава подобро одговара на трепките, а ефектот на виткање е подобро. (Не е вклучено во пакетот) Тежина : 32 GTem Perature Опсег : 40-60 ℃ Големина на производот : 36 x 18 x 97mmpacking список : Curler за трепки * 1 упатство за инструкција * 1 Notes : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на бојата на предметот. / Алатки и додатоци / алатки за шминка / curlers за очи / трепки.

Избор на клиенти..