• Свеж
OuterStuff Portland Trail Blazers Детска големина 4-7 Пол позиција пулвер руно дуксе
zoom_in

OuterStuff Portland Trail Blazers Детска големина 4-7 Пол позиција пулвер руно дуксе

DEN 639.84

Стока
check Достапно.

60% памук, 40% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Официјално лиценцирана облека од Outer Stuff. 60% памук, 40% ткаенина од полиестер мешавина со мека постава за руно - машина за перење. Екран печатен тим на тимот на центарот на градите и везот лого однапред. Долг ракав пулвер руно со аспиратор и џеб од предната торбичка - качулка со средна тежина погодна за умерени температури. 1x1 облога на ребра на манжетни, отвори за половината и џебот - Унисекс предучилишна/деца со 4-7 големина. Покажете им на сите каде вашата верност лежи на денот на играта кога ќе го зграпчите овој тим лого Pullover Fleece Hoodie! Оваа опрема е само она што ви треба за да го развеселите вашиот тим до победа. Се одликува со смела графика на вашиот омилен тим, осигурувајќи дека нема сомнение дека сте фан #1!.

Избор на клиенти..