• Свеж
Куно 4 Парчиња Решетка За Сушење Билки 4 Слој Висечка Мрежа За Сушење Преклопна Риба Мрежа Со Патенти Нетоксична Најлонска Мрежа За Риба Зеленчук Месо Билка Овошни ?
zoom_in

Куно 4 Парчиња Решетка За Сушење Билки 4 Слој Висечка Мрежа За Сушење Преклопна Риба Мрежа Со Патенти Нетоксична Најлонска Мрежа

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Комплет Решетка за Сушење билки : ние ќе ви обезбедиме 4 парчиња склопувачки лавици за билки за сушење, со димензии прибл. 13,8 х 13,8 х 25,6 инчи/ 35 х 35 х 65 см во големина откако ќе се расплетува, што може да се примени за сушење на разни овошја, месо и други растенија и билки. Извонредно Изработена : оваа решетка за сушење плевел е изработена од силна најлонска и густа галванизирана челична жица, цврста и цврста, со силна носивост и двослојна заштита на дното, не е лесно да се скрши или испушти, идеална мрежа за сушење на отворено. Склопувачки Дизајн : шаторите за сушење прифаќаат дизајн на преклопување, лесен за употреба, со дизајн на патент со предно отворање за да се направи инсталацијата и отстранувањето брзи и удобни, што може да одржува добра вентилација и сувост. Применливи Прилики : висечките лавици за сушење билки се погодни за сите видови растенија, како што се билки, цвеќиња, овошје, зеленчук, семиња, пупки и можете да ги закачите на балкони, гаражи, во затворени простории и на отворено, тавани, плакари и така натаму. Дизајн на 4 Слоја : во нашата решетка за сушење семиња од плевел има 4 слоја, погодно за сушење на различни материјали одделно, така што процесот на сушење или производство и зачувување на храна е поефикасен и побрз, со доволно капацитет за складирање повеќе храна. Карактеристики : Практичен подарок : можете да ги споделите мрежите за суви решетки со членовите на вашето семејство, партнерите и соседите, тие ќе се чувствуваат задоволни и среќни кога ќе ги добијат овие лавици за сушење билки. Лесно за закачување : Овие нето корпи со овошје доаѓаат со силно јаже, погодно за да висат каде сакате да висат, заштедувајќи време и напор. Спецификации : Материјал : најлон, жица од галванизиран челик : сина боја : прибл. 13,8 x 13,8 x 25,6 инчи/ 35 x 35 x 65 cm Package вклучува : 4 x ракноти за сушење Плевел : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Избор на клиенти..