• Свеж
Руси со голем волумен графтови ослободуваат лажни трепки 10 пара мулти слој дебел крст имитација на мијалник за коса трепки лажни трепки за очи кратки
zoom_in

Руси со голем волумен графтови ослободуваат лажни трепки 10 пара мулти слој дебел крст имитација на мијалник за коса трепки

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

5 Стилови на Русите трепки : 5 различни стилови на Русите ленти со трепки се совршени за секојдневно носење, совршени за специјални, додавајќи „волумен“ и должина за природно целосен и ласкав изглед. Премиум свилени влакна : направени од премиум свилени влакна и други синтетички влакна кои изгледаат и се чувствуваат целосно природно. Покрај тоа, веганските свилени влакна се многу лесни, што ги прави овие лажни трепки многу удобни за носење. Рачно изработени ленти : Свртната лента со ленти Д со рачно изработени ленти е флексибилна, мека и лесна за употреба, дозволувајќи им на почетниците да постигнат гламурозен, професионалци кои изгледаат за неколку минути. 5 Стилови на Русите трепки : 5 различни стилови на Русите ленти со трепки се совршени за секојдневно носење, совршени за специјални, додавајќи „волумен“ и должина за природно целосен и ласкав изглед. Премиум свилени влакна : направени од премиум свилени влакна и други синтетички влакна кои изгледаат и се чувствуваат целосно природно. Покрај тоа, веганските свилени влакна се многу лесни, што ги прави овие лажни трепки многу удобни за носење. Рачно изработени ленти : Свртната лента со ленти Д со рачно изработени ленти е флексибилна, мека и лесна за употреба, дозволувајќи им на почетниците да постигнат гламурозен, професионалци кои изгледаат за неколку минути. Руси со голем волумен графтови ослободуваат лажни трепки 10 пара мулти слој дебел крст Имитација на мијалник за коса трепки Лажни трепки за очи Кратки производи Параметри : Големина на производот : 10.3cm/4in*18.7cm/7.3in*1,9см/0,74in материјал : Имитација на материјал за производство на мин : Процес на производство на мин : Процес на производство на мин : Производ за рачно изработени производи на Pures : 10 пара лажни трепки Руси Руси Продолжувања за отстранување на влакна - Отклучете го вашиот секси код воведувајќи 5 различни стилови на Руси, виткаат трепки. Инспирирани од екстензии на камшик, нашите дизајнери зедоа популарни стилови на продолжување и кадрици за да создадат низа нови трепки, вклучувајќи класични ленти, кадрици на Руси, супер кадрици и ленти за хибриди.

Избор на клиенти..