• Свеж
Honbay Love Lock без клуч, врежано ве сакам засекогаш двојно катанец на срцето, цврсто месинг срце заклучување, заклучување на желбата, вечна loveубов кон loversубовниците, ром?
zoom_in

Honbay Love Lock без клуч, врежано ве сакам засекогаш двојно катанец на срцето, цврсто месинг срце заклучување, заклучување

DEN 119.84

Стока
check Достапно.

【Пакетот вклучува】 : 1x Love Lock без клуч. 【Материјал】 : цврст месинг. 【Големина】 : 4.6*9.3cm/1.81*3.66inch; Дебелина : 6мм; Дијаметар на прачка : 5мм; Внатрешна големина : 2*5,8 см/0,79*2.28inch. 【Карактеристики на дизајнот】 : 1. Направено од цврст месинг, анти-кавга, може да го издржи тестот на времето; 2. Задниот дел од бравата е мазен и совршен за гравура, можете да го имате името и името на вашата сакана личност; 3. Нема клуч, па само заклучете еднаш. Ова е значењето на Loveубовните брави : симболизира вечна убов. Можете да го заклучите некаде засекогаш за да ја симболизирате вашата loveубов!. 【Практично или само да му дозволите на тој посебен некој да знае колку тој/таа значи за вас. 【Пакетот вклучува】 : 1x Love Lock без клуч. 【Материјал】 : цврст месинг. 【Големина】 : 4.6*9.3cm/1.81*3.66inch; Дебелина : 6мм; Дијаметар на прачка : 5мм; Внатрешна големина : 2*5,8 см/0,79*2.28inch. 【Карактеристики на дизајнот】 : 1. Направено од цврст месинг, анти-кавга, може да го издржи тестот на времето; 2. Задниот дел од бравата е мазен и совршен за гравура, можете да го имате името и името на вашата сакана личност; 3. Нема клуч, па само заклучете еднаш. Ова е значењето на Loveубовните брави : симболизира вечна убов. Можете да го заклучите некаде засекогаш за да ја симболизирате вашата loveубов!. 【Практично или само да му дозволите на тој посебен некој да знае колку тој/таа значи за вас. Пакетот вклучува : 1 парчиња Loveубов заклучување без клуч Материјал : Цврст месинг Големина : 4.6*9.3cm/1.81*3.66inch; Дебелина : 6мм; Дијаметар на прачка : 5мм; Внатрешна големина : 2*5,8 см/0,79*2.28inch. Нема клуч, така што симболизира вечен loveубовен идеален подарок за Денот на вinesубените, свадба, годишнина, нова година, туристички атракции, мост, огради, дрво или други романтични места; Или само да му дадете на тој посебен некој да знае колку тој/таа значи за вас.

Избор на клиенти..