• Свеж
Портокалова свесност лента за ленти, закрпи за поддршка
zoom_in

Портокалова свесност лента за ленти, закрпи за поддршка

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Произведено од Patchstop, најголемата продавница за лепенки во светот. Закрпи на железо, нанесете со употреба на топлинска печат или железо за домаќинството. Шие на подготвена, извезена надворешна граница за лесна примена. Закрпи со врвен квалитет, издржливи, побрзи во боја и погодни за употреба на отворено. Одлично за кожа од мотор, облека за деца, багаж, капи и многу повеќе!. Произведено од Patchstop, најголемата продавница за лепенки во светот. Закрпи на железо, нанесете со употреба на топлинска печат или железо за домаќинството. Шие на подготвена, извезена надворешна граница за лесна примена. Закрпи со врвен квалитет, издржливи, побрзи во боја и погодни за употреба на отворено. Одлично за кожа од мотор, облека за деца, багаж, капи и многу повеќе!. Целосно извезена портокалова лента на црна исечена лепенка со црна граница. Портокаловата лента за подигнување на лентата за подигнување на свеста мери 1,75 "w x 3" h (4,5 см x 7,6 см) извезена со црна надворешна граница за лесна шиење на лепенка за печмено железо на везена лепенка со поддршка за топлинска заптивка за железо на или апликација за топлински печат, украсени лепенки произведени од Patchstop, најголемата продавница за лепенки во светот!.

Избор на клиенти..