• Свеж
Човек на Војната #6Б ВФ/НМ; Малибу стрип | Со г2 пог Шенон
zoom_in

Човек на Војната 6Б ВФ/НМ; Малибу стрип | Со г2 пог Шенон

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Напишано Од Ден Данко, Том Мејсон. Илустрирано Од Глен Браун. Точка : Човек На Војната (Малибу) #6Б (во торба) Издавач : Малибу Насловна Уметник : Дарик Робертсон Писател : Ден Данко, Том Мејсон Уметник : Глен Браун Белешки : Битие кросовер; во полибаг Со г2 пог (Шенон) оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Избор на клиенти..