• Свеж
Студенти на Накоку девојки девојки латински танцувачки фустани за натпревар во училишна изведба
zoom_in

Студенти на Накоку девојки девојки латински танцувачки фустани за натпревар во училишна изведба

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Само миење на рацете. Фустанот може да се прилагоди како ваши мерења бесплатно (костум за девојчиња и жени.). Вклучен пакет : 1 парчиња фустан/торба за опции. Белешка : Оваа ставка се мери во азиска големина, прочитајте ја нашата табела со големина во описот на производот (не табелата со големина). Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Немав за миење на рацете : миење на рацете, лежено рамно суво, без железо/пресврт/белило, различни бои што се мијат одделно. Направени во удобна истегната ткаенина.ГОВОР ЗА МОНДЕРНА ВАЛТЗ ФОКСТРОТ ТАНГО БАЛДО ЛАТИНСКИ ФЛАМЕНКО Румба Самба Салса Танцов шоу, практика и перформанси. Само миење на рацете. Фустанот може да се прилагоди како ваши мерења бесплатно (костум за девојчиња и жени.). Вклучен пакет : 1 парчиња фустан/торба за опции. Белешка : Оваа ставка се мери во азиска големина, прочитајте ја нашата табела со големина во описот на производот (не табелата со големина). Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Немав за миење на рацете : миење на рацете, лежено рамно суво, без железо/пресврт/белило, различни бои што се мијат одделно. Направени во удобна истегната ткаенина.ГОВОР ЗА МОНДЕРНА ВАЛТЗ ФОКСТРОТ ТАНГО БАЛДО ЛАТИНСКИ ФЛАМЕНКО Румба Самба Салса Танцов шоу, практика и перформанси.

Избор на клиенти..