• Свеж
X Nuke 160-166 Div Discaft Disc Возач за голф
zoom_in

X Nuke 160-166 Div Discaft Disc Возач за голф

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Возач на растојание од максиум. Nuke Discaft е дискови за дискови со дискови со дискови со дискови со високи перформанси, кој е менувач на игри! Широкиот, тежок раб и рафинирано аеродинамичко инженерство му даваат на нуклеарната огромна предност од далечина и неспоредлива брзина со рејтинг од 1,6 стабилност што го прави покорисен за поширок спектар на играчи. Искористете ја моќта! Елитната х нуклеарна е погодна за сите нивоа на вештини.

Избор на клиенти..