• Свеж
ADSWIN 1,53м ширина сребрена влакна Анти -зрачење ткаенина РФИД Блокирање на радио бран, микробранова истегнување/плетење, фарадеј, проводен, заштитен за завеса, породи?
zoom_in

ADSWIN 1,53м ширина сребрена влакна Анти -зрачење ткаенина РФИД Блокирање на радио бран, микробранова истегнување/плетење, фарадеј,

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

★ Анти-статичка и спроводлива ткаенина, ткаенина за заштитени радиови/микробранови, блокирање на RF/RMI/EMF/RF. ★ Употреба за скрининг, завеси, облека, шатори, итн. Ефективно заштитење за мобилни телефони, микробранови сигнали, телефони, паметни мерачи, безбедносни системи, радар, воен преносот, итн. Во ладна вода, не бели или висат директно на Сонцето. ★ Може да се претвори во кафез Фарадеј заедно со еден од нашите душеци за кревети, исто така, блокира дигитална телевизија, dect, Wi-max, 3g, 4g и други безжични апликации. ★ Материјал : Сребрена влакна, боја : плетење сребро, ширина : 59 "-62", мека, дишење, истегнување и безбедно на телото. Име : Сребрени влакна Фабрикувани вредности : 81% најлон + 19% Сребрена Колор : Двострана сребрена плетена ткаенина : 1,53mweight : 100g/MAPPLICATION : постелнина, медицинска, мајчинство, облека.

Избор на клиенти..