• Свеж
XTMC 70 PCS MC-S70 Клип-клип-тежини на тркалото биланс MC стил 0.25 0,50 0,75 1.00 1,25 1,5 1,75 2.00 2.5.5
zoom_in

XTMC 70 PCS MC-S70 Клип-клип-тежини на тркалото биланс MC стил 0.25 0,50 0,75 1.00 1,25 1,5 1,75 2.00 2.5.5

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

70 компјутери MC-S140 Асортиман на олово Бесплатно клип-на тркало Тежини биланс на MC стил 0,25 0,50 0,75 1.00 1.25 1.5 1,75 2.00 2.5oz. Пакет : 0,25oz 10pcs, 0,5oz 20pcs, 0,75oz 15pcs, 1.0oz 5pcs, 1,25oz 5pcs, 1,5oz 5pcs, 2.0oz 5pcs 1,5oz 5pcs. Употреба : Директно клип на челичен раб или раб од легура. Клип на цврсто и не е лесно да падне. Многу точни за тежината. Добар анти-кавга на површински третман. 70 парчиња MC-S140 Асортиман на олово Бесплатно клип-на тркала Тежини биланс MC стил 0,25 0,50 0,75 1,00 1.25 1,5 1,75 2.00 2.5oz Пакет : 0,25oz 10pcs, 0,5oz 20pcs, 0,75oz 15pcs, 1.0oz 5pcs, 1,25oz 5pcs, 1,5oz 5pcs, 2.0oz 5pcs 1,5oz 5pcs Употреба : Директно клип на челичен раб или клип за раб на легура на цврсто и не е лесно да се спушти многу точна за тежина добра анти-каса на површински третман.

Избор на клиенти..