• Свеж
10/20/30/40/50 парчиња/Многу 5 пара Празни Трепки Кутија Розова Мермер Мека Хартија Трепки Пакување, 2 пара, 10 кутија со послужавник
zoom_in

10/20/30/40/50 парчиња/Многу 5 пара Празни Трепки Кутија Розова Мермер Мека Хартија Трепки Пакување, 2 пара, 10 кутија со послужавник

DEN 1121.60

Стока
check Достапно.

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат трепките на места и да ја одржуваат формата, исто така можат да ги одржуваат чисти, суви и организирани на безбедно место. Забелешка : пакетот не содржи лажни трепки. Лесен за употреба : празната кутија за складирање лажни трепки може да ги заштити лажните трепки од кршење или оштетување, безбедно да ги држи трепките и да изгледа одлично. Празен Случај За Складирање Лажни Трепки Издржлив Материјал : Сите се безбеден и сигурен материјал кој нема да му наштети на вашето тело или лажни трепки, можете да ги користите подолго време. Лесни за Носење И Складирање : Овие кутии за складирање лажни трепки се мали по големина, кои ви овозможуваат лесно да носите и складирате различни видови лажни трепки, погодни за патување и секојдневна употреба. Совршен Подарок : Овие кутии за складирање трепки не се само случај за контејнери за трепки може да биде алатка за убавина за дома и салон, туку и стилски подарок за вашиот пријател. Идеален подарок за шминка за девојка, мајка или други женски пријатели. Материјал за лажни Трепки : Други Лажни Трепки Бенд : Црн Памук Тип На Предмет : Лажни Трепки Тип На Лажни Трепки : Целосни Трепки празната футрола за трепки може да ви помогне да организирате и прикажете различни видови лажни трепки во секојдневниот живот, одржувајќи ја вашата соба и маса уредни додека додавате прекрасен допир во украсите на вашата соба, идеални подароци за жени и девојки. Топло известување : 1. Пакетот не содржи лажни трепки. 2. Ве молиме дозволете мали грешки во големината поради рачно мерење. 3. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани. Ви благодариме за разбирањето.

Избор на клиенти..