• Свеж
Aexit Pare DC Електрична опрема 3.7V 50000RPM -DIY- N30 Магнетски мотор W 2 Vane CCW CW PROP за квадкоптер
zoom_in

Aexit Pare DC Електрична опрема 3.7V 50000RPM -DIY- N30 Магнетски мотор W 2 Vane CCW CW PROP за квадкоптер

DEN 145.92

Стока
check Достапно.

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, __ DIY_; Нето тежина : 19g. Содржина на пакет : 2pcs x __diy_ мотор, 1 x ccw prop, 1 x cw prop; Модел : __DIY_ N30; Главна боја : Црн, сребрен тон. Номинален напон : DC 3.7 V; Брзина на излез : 50000rpm; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 1m_m/0.04i_n. Дијаметар : 75m_m/3i_n; Количина на ване : 2. Тип на пропелер : CCW CW; Главна големина на телото : 22 x 12 x 10m_m/0.86i_n x 0.47i_n x 0.4i_n (L*W*H). Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, __ DIY_; Нето тежина : 19g. Содржина на пакет : 2pcs x __diy_ мотор, 1 x ccw prop, 1 x cw prop; Модел : __DIY_ N30; Главна боја : Црн, сребрен тон. Номинален напон : DC 3.7 V; Брзина на излез : 50000rpm; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 1m_m/0.04i_n. Дијаметар : 75m_m/3i_n; Количина на ване : 2. Тип на пропелер : CCW CW; Главна големина на телото : 22 x 12 x 10m_m/0.86i_n x 0.47i_n x 0.4i_n (L*W*H). 0 висок квалитет и перформанси на полнење. Светла тежина, издржлива, практична и удобна за употреба.LOW потрошувачка на енергија.

Избор на клиенти..