• Свеж
Затегнете ги капачињата со копчиња за покривање на косата со капаци на турбани, работни капи, медицинска сестра Клиника Клиника капа 2 парчиња, шема на гроздобер ко?
zoom_in

Затегнете ги капачињата со копчиња за покривање на косата со капаци на турбани, работни капи, медицинска сестра Клиника Клиника

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе удобно искуство со носење; Прилагодливо врзано капаче за грб може лесно да се прилагоди за совршено вклопување без разлика дали имате долга или кратка коса; Постојат различни стилови на капачиња на копчињата, шик и модерен дизајн на шема за да го направите вашиот капаче за чистење уникатен; Тие се перат, тешко е да се добие деформација и боите нема да избледат лесно, погодни за долгорочна употреба. Забелешка : Измијте го со машина или рака со ладна вода и благ детергент за да спречите бледнее. Поради рачно мерење, оставете мали разлики во големината. Може да има мали разлики во бојата заради различни дисплеи.

Избор на клиенти..