• Свеж
Leенски резервоар за вежбање без ракави на Leedya, врвови за јога спортски спорт, лабава вклопени култури на атлетски кошули
zoom_in

Leенски резервоар за вежбање без ракави на Leedya, врвови за јога спортски спорт, лабава вклопени култури на атлетски кошули

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

70% рајон 30% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машина за миење. Ткаенина : Супер мека и ткаенина што е пријателска со кожата, лесна и дише за максимална удобност. Уникатен дизајн : Исечете го во опуштено вклопување, тркалезен врат со плетени странични детали за симпатичен моден изглед. Натпревар : Спар совршено со вашиот спортски градник, панталони со високи половини, шорцеви и хеланки за стилски изглед. Повод : Атлетик малку култура на резервоарот, погоден за тренинг, фитнес, вежбање, теретана или секојдневно носење. Големина : Големина : S (САД 4-6), М (САД 8-10), L (САД 10-12), XL (12-14). Погледнете го мерењето на големината подолу. Светло и воздушно, ткаенина за влага, ткаенина за брзо сушење дава супериорна удобност. Прекрасно драпери. Ткаенина : 70% рајон 30% полиестер. Карактеристики на ткаенината : .

Избор на клиенти..